Używane ciuchy popularnych marek w lumpeksach. Czy warto?

esne spodnie składają się z dwóch nogawek zszytych razem w tylnej części. W części przedniej nogawki zostają niezszyte tworząc rozporek, który ułatwia mężczyźnie oddawanie moczu bez konieczności zdejmowania spodni. Rozporek jest z

Używane ciuchy popularnych marek w lumpeksach. Czy warto? Czy warto kupować ? Pewnie, ale pod warunkiem, że są wysokiej jakości i nie zniszczone. Tą metodą można zaoszczędzić na prawdę niezłą sumę. Wpis o ciucholandzie.

Spodnie w Wikipedii

Współczesne spodnie składają się z dwóch nogawek zszytych razem w tylnej części. W części przedniej nogawki zostają niezszyte tworząc rozporek, który ułatwia mężczyźnie oddawanie moczu bez konieczności zdejmowania spodni. Rozporek jest zapinany przy użyciu 3?4 guzików, nap lub zamka błyskawicznego. Zarówno guziki, jak i zamek ukryte są pod warstwą materiału. Wykończenie rozporka wraz z zapięciem nazywa się szlicem. Górna część spodni zaopatrzona jest w pasek zakończony w przedniej części elementem do zapinania. Może to być guzik, czasem dwa, haftka lub napa.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Spodnie


Kup nowe ubrania i wydaj na nie grosze!

Czy wiesz, że obecnie markowe i niepowtarzalne ubrania możesz kupić za miej, niż wydajesz na codzienne zakupy? Wystarczy, że udasz się do sklepu z odzieżą używaną i poświęcisz chwilę na odnalezienie wymarzonych propozycji, które pozwolą Ci stworzyć oryginalne zestawienie, którym zaszokujesz wszystkich znajomych. Jest to bardzo popularne rozwiązanie, które nie narazi Cię na zbędne wydatki i pozwoli Ci kupić więcej za mniej.

W ten sposób nie będziesz musiał się ograniczać i będziesz mógł pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa na zakupach. Czy nie byłoby miło kupić kilka rzeczy zamiast jednej? Z pewnością tak! Jak najszybciej odszukaj więc odpowiedni sklep i ruszaj na łowy okazji odzieżowych, które wzbogacą Twoją szafę!


Stare dzieje ciuchów. Wiki

Ubiór początkowo nie pełnił raczej funkcji ocieplającej, na co wskazuje jego funkcja u wielu plemion tradycyjnych. Zanim człowiek zakrył po raz pierwszy strefę genitalną, nie miała ona też w najmniejszym stopniu charakteru intymnego, wstydliwego. Koncepcję wyjaśniającą genezę ubioru zaproponował ostatnio Jerzy A. Kowalski. Wedle niej chodziło początkowo o zamaskowanie widoku cyklicznych miesięcznych krwawień u kobiet przed wzrokiem współplemieńców.

Okres miesiączkowania jest traktowany do dzisiaj przez społeczności tradycyjne w szczególny sposób, jako okres swoistej ?nieczystości? kobiet, magicznego zagrożenia dla grupy, a u niektórych ludów wymagane jest nawet odosobnienie miesiączkujących kobiet. Przepaski biodrowe miały zatem początkowo za zadanie tylko zamaskować menstruację, ukryć jej detale. Były pierwowzorem naszych dzisiejszych podpasek, a zarazem ? ubioru jako takiego.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Odzież



© 2019 http://animedlab.com.pl/